Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WORD - Siedlce

Informacja ogólna:
sekretariat@word.siedlce.pl
25 633 33 87
Kontrast
Czcionka
A
A
A
Word Siedlce

Witamy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcach

i zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

19.07.2022 r.

BEZPŁATNE SZKOLENIA NA TORZE MODLIN (sierpień 2022r.)

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach

zaprasza na

BEZPŁATNE SZKOLENIE Z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY NA TORZE MODLIN w dniach 14,27,28 Sierpnia 2022r.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu nr 54 wybranego w Budżecie Obywatelskim Województwa Mazowieckiego na rok 2022. „ Poprawa bezpieczeństwa kierowców i pieszych w wieku 25-55 lat, ze szczególnym uwzględnieniem ich relacji na drodze, podczas ćwiczeń na Torze Doskonalenia Techniki Jazdy.

Jest to jednodniowe bezpłatne szkolenie dla kierowców w wieku 25-55 lat, posiadających prawo jazdy kat. B, na Torze Modlin. Dla wszystkich uczestników szkolenia zapewniamy bezpłatny transport w obie strony, specjalistyczne szkolenie oraz serwis kawowy. Szkolenie zostało przygotowane dla kierowców w wieku 25-55 lat, którzy bardzo często zgłaszali do WORD-u, potrzebę takich szkoleń. Dzięki środkom finansowym z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza 2021, oraz determinacji Państwa w głosowaniu na ten projekt, dzisiaj możemy go wspólnie realizować. Zapewniamy szkolenie teoretyczne i praktyczne, takie jak: płyty poślizgowe, szarpaki, wprowadzanie samochodu w nadsterowność, radzenie sobie w podsterowności. Zobaczycie Państwo jak prędkość wpływa na drogę hamowania. Jak jej symboliczny wzrost o 10km/h wydłuży drogę hamowania.

Karty zgłoszeniowe przyjmowane są w siedzibie WORD w Siedlcach, ul. Składowa 46 w sekretariacie, oraz w Oddziale Terenowym WORD w Garwolinie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub na adres e-mail szkolenia@word.siedlce.pl

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne na stronie internetowej WORD Siedlce. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!!!!

Pobierz załączniki