Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WORD - Siedlce

Informacja ogólna:
sekretariat@word.siedlce.pl
25 633 33 87
Kontrast
Czcionka
A
A
A
Word Siedlce

Witamy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcach

i zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

05.09.2023 r.

230905 NABÓR NA SZKOLENIE NA TORZE MODLIN


Ogłaszamy kolejny już nabór na bezpłatne szkolenie,
dla kierowców w wieku 18-24 lata oraz 55 i więcej lat.

 

Miejsce szkolenia: Tor Modlin, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Gen. Wiktora Thommée 1B

Data szkolenia to: 08 październik 2023r. (niedziela)

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach przy współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiem Centrum Polityki Społecznej w Warszawie ogłasza nabór na bezpłatne szkolenie profilaktyczne z techniki jazdy dla młodych kierowców w wieku 18-24 lata oraz dla doświadczonych kierowców w wieku 55+.

 

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie szkolenia.

 

Jest to kolejna już edycja specjalistycznego szkolenia dla kierowców, podczas którego mogą pod okiem doświadczonych instruktorów, doskonalić swoją technikę jazdy. Kierowcy, podczas praktycznych ćwiczeń na torze doskonalenia techniki jazdy mają szansę przekonać się, jak samochód zachowuje się w trudnych i zaskakujących sytuacjach, na które nie byli wcześniej przygotowani. Siedząc za kierownicą będą uczyć się, jak wyprowadzić swój samochód z sytuacji kryzysowej. Przekonają się sami, jakie dramatyczne skutki niesie za sobą przekraczanie prędkości. Dla wszystkich kierowców, to szansa i okazja poznania nowych możliwości jakimi dysponują nowoczesne samochody. Podczas zajęć teoretycznych chcemy pokazać i uświadomić wszystkim kierowcom, jaki wpływ na bezpieczeństwo na drodze mają zażywane przez nich leki oraz inne substancje. Wszyscy uczestnicy szkolenia będą ćwiczyli na płytach poślizgowych, które symulują prawdziwe sytuacje jakie zdarzają się na drogach.

 

Zapewniamy: Bezpłatny transport w obie strony, obiad i specjalistyczne szkolenie.

 

Zgłoszenia na szkolenie wraz z wypełnionymi załącznikami, przyjmujemy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcach przy ul. Składowej 46 w godz. 8.00-16.00, w Oddziale Terenowym w Garwolinie, Al. Legionów 48 lub przesłane na adres e-mail szkolenia@word.siedlce.pl

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny
025 633 33 87